| anaservic a întrebat:

De ce oamenii te apreciaza mai mult dupa ce mori?

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Valoarea unui om nu este in mare parte vazuta, decat dupa moarte...de ce? pentru ca doar atunci oamenii isi fac timp sa te studiezesad

5 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Ai incercat sa vezi?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pentru ca sunt niste prefacuti si ticalosi.

| razvan_3732 a răspuns:

Pentru ca uita de cele rele si se gandesc doar la lucrurile si calitatile bune ale persoanei respective!

| Cdzgariat a răspuns:

Pentru ca atunci isi dau seama ce fel de persoana buna au pierduthappy

| rαluk a răspuns:

Hmmm thinking poate pentru ca atunci te opresti din vorbit laughing si tot atunci isi dau seama cat ai contat pentru ei...