| roberta_7421 a întrebat:

De ce oare, unele persoane lasa pe asa zisi prieteni sa vorbeasca in locul lor? De ce nu au ei curajul sa intrebe? Cati din voi ati lasat pe altcineva sa vorbeasca in numele vostru?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu prea imi place sa vorbeasca nimeni in locul meu. Vorbesc destul de mult si deschid mai multe subiecte care nu au nicio legatura intre ele pana la urma persoana respectiva uita de ce vorbeam la inceputlaughing
E mai mult un defect decat o calitatehee hee

| Arthur a răspuns:

Unii procedează astfel din cauza timidităţii. În liceu am făcut şi eu diferite lipeli prietenilor.