| blabal a întrebat:

De ce pe acest site este isteria asta cu fundele?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Asa e romanuloh go onVrea funda ca sa fie mai bomba ca vecinu`. Din toate fundele mele fac un sul de hartie igenica si vi-l fac cadou tutror cersetorilor de funde de pe sitedevil

3 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Anade > asa e acesta e site cu isteria cu fundele happy / daca cineva pune o intrebare si mai multi oameni raspund, cel care a publicat intrebarea e nevoit sa puna o funda celui mai bun raspunswinking. sper ca te am ajutat.

| emilie_8883 a răspuns:

Toti utilizatorii dau funde celor mai bune raspunsuri...
iar ceilalti vor funde pentru a avea cat mai multe. sa devina experti TPU si de`astea.
nu m`i se pare foarte importanta functia asta. important e sa ajuti pe cei care au nevoie de sfaturi.
te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frustrare. Oameni care nu se simt apreciati indeajuns in lumea reala vin pe TPU si cersesc funde. Scopul suprem este sa aiba cat mai multe si sa devina experti, iar statutul de "expert" e vazut de ei precum titlul de cavaler.