| Bitextual a întrebat:

De ce pe baza unor experiențe neplăcute care au avut un impact emoțional destul de mare, niște cazuri particulare sau din pricina unor idei preconcepute "moștenite" din familie, femeile și bărbații generalizează despre sexul opus și încearcă să-și demonstreze superioritatea, uitând de faptul că ei, cred eu, ar trebui să se completeze?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faptul ca te-a dezamagit sexul opus pe buna dreptate si vezi ca numa vrajeala e in ziua de azi nu demonstreaza superioritatea fata de sexul opus

| Doub a răspuns:

Frumos ai spus.thinking