| lunarwolf a întrebat:

De ce plouă cu Stupizi?straight face

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Revizuiește-ți comportamentul! Nu ai niciun drept să-i jignești pe ceilalți și respectă politica site-ului.
Pa, pa.

| solumaam a răspuns:

Ai dreptate ...chiar acum vad si eu, noroc ca am umbrela antistupizi laughing

| lunarwolf explică:

Mda.eu imi impart contul cu o amica, tampitilor!straight face

| lunarwolf explică:

Hei hei heeeeii...
S-au gasit niste duri care sa comenteze la adresa mea! [asta cand TPU e plin de tipi care injura]

Degeaba va bateti gurile, nu o sa 'revizuiesc' nimic.oh go on E modul meu de a ma comporta : sunt atacata, ripostez.winking

| Азбука a răspuns:

Voturi date de EvilBite IN ULTIMELE 60 DE ZILE
Stupid « 1 - 10 (din 181) »
14 Aprilie 2011 10:48: Vot stupid pentru AnNiTu la raspunsul: Ar răsări soarele. posibil aşa ceva?
14 Aprilie 2011 10:48: Vot stupid pentru BetterThanDrugs la raspunsul: As fii cea mai fericitaaasmug Si mi'as cumparaa o inghetsataasmug Quu...
14 Aprilie 2011 10:42: Vot stupid pentru RockLegend la raspunsul: Ce stupid...care ma rog e intrebarea? plus ca nici macar
14 Aprilie 2011 10:37: Vot stupid pentru Camelia la raspunsul: De tine si intrebarile tale stupide.
14 Aprilie 2011 10:25: Vot stupid pentru Cucutza la raspunsul: Dha sunteti niste faini straight face Mi-ati fost de folos!
14 Aprilie 2011 06:15: Vot stupid pentru AnaEindragostita la raspunsul: Și? De ce ne arăți noua asta! Ce bine ești suspendat!
14 Aprilie 2011 06:15: Vot stupid pentru MojoJojo la raspunsul: Chiar ai facut asta cu vorbe urate si nu te pot sustine...
14 Aprilie 2011 05:34: Vot stupid pentru yonik la raspunsul: Nu! este scarbos! funda?
14 Aprilie 2011 03:16: Vot stupid pentru Talentatha la raspunsul: Vacile nu se castreaza ca daca le tai aia nu mai da...
14 Aprilie 2011 03:07: Vot stupid pentru rdu29VreaCategoriaCuDeseneAnimate la raspunsul: Ok : intri la contact, scrii ca vrei sa ti se stearga...
- Si lista continua...

Cum poti intreba asa ceva, cand tu arunci cu stupizi? laughing

| darkhell217 a răspuns:

Raspunde ti si voi sa va aflati in treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Ploua'' pentru ca unor useri TPU nu le place acel raspuns care l-a dat un utilizator TPU, in multe cazuri unii pun stupid sau nefolositor din smecherie sau ca se cred misto. In alte cazuri unii nici nu apuca sa citeasca raspunsul si pun stupid/nefolositor.
Unii useri se supara si ca razbunare dau stupid si nefolositor la fiecare raspuns. Eu una am vazut un record un raspuns cu 43 de voturi stupid.
E o porcarie cu voturile astea si pot face alti useri sa se supere care s-au straduit si ei cat au putut sa dea un raspuns bun.
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea @EvilBite mai zici tu cand tu arunci cu stupizi...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? Unde ploua da-mi si mie un link pentru a ma convinge. Eu sunt mai inapoiata, nu am gasit nimic.