| IM5 a întrebat:

De ce podisul Tibet este locuit?happy Da,este o tema ca stiu ca o sa comenteze unii,dar a zis sa cautam or pe internet or in atlas, iar eu nu am atlas.Deci..dau funda ^^

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Stai linistita ca multi dintre "acei unii" n-o sa mai comenteze si o sa raporteze intrebarea direct.
Cand a zis sa cautati pe net, a zis sa cautati nu sa-i intrebati pe altii.

| IM5 explică (pentru CautNume):

Da dar nu gasesc. oricum, am reusit sa gasesc.Nu mai conteazahappy