| anonim_4396 a întrebat:

De ce postul de televiziune PRO TV face multă audiență cu emisiunile, filmele și show-urile pe care le difuzează?
Unii afirmă că PRO TV e cel mai de calitate post TV din țară la ora actuală.
Vouă de ce vă place PRO TV? big grin

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cam usor sa fi ''de calitate'' cand restul au emisuni de tomberon gen Puterea Dragostei.

| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca si-au facut un program captivant.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil pentru diversitate.

| TristanTzara a răspuns:

Pentru că e printre primele posturi de televiziune de după '89 care nu e TVR, easy... dacă ești printre primii într-un domeniu competitiv ți-e mai ușor să te menți în poziția de conducător.