| lalalallalala a întrebat:

De ce psihologii te obliga sa te uiti in ochii lor? Sunt toti asa?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Banuesc ca tu eviți conctatul vizuala, asta inseam ca ai respect de sine scăzut
Iar pishologa încearcă sa te ajute sa poti stabil un contact vizual, conectat vizul e foarte important în viata de zi cu zi

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

De ce sa am respect de sine scazut? Sunt oameni care au anxietate si nu pot face contact vizual din diferite motive honey

| wpetterssone a răspuns:

Înainte să îmi încep serviciul, merg la evaluarea psihologică, unde acel psiholog nu mă obligă să stau într-o anumită poziție.

| Alexxiax98 a răspuns:

Ochii nu mint. happy