| 1234568807 a întrebat:

De ce Rusia face amenintari nucleare la adresa NATO de parca ei ar fi singurii care detin arme nucleare? Rusia nu se gandeste ca si NATO are la fel de multe arme nucleare si un astfel de conflict nu ar aduce parti bune pentru nimeni?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca isi permit, fiind destul de puternici.

| minrest a răspuns:

Este strict pentru uz intern.

| 1234568807 explică (pentru Violleta2022):

Pai si NATO e la fel de puternica, deci nu inteleg logica sa ameninti o alianta care e cel putin la fel de puternica ca si tine

| 1234568807 explică (pentru Violleta2022):

Din pacate omenirea nu a inteles nimic din primele 2 razboaie mondiale ca astfel de lucruri nu aduc niciun avantaj nimanui, cat timp satanistii debili sunt la butoane populatia nevinovata are de suferit...

| 1234568807 explică (pentru minrest):

O minte bolnava a rusiei