| dorincosti a întrebat:

De ce se aproba asa greu raspunsurile? Eu am unele de 3 zile.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca moderatorii sunt ocupati. Intrebarile sunt mai putine si din aceasta cauza sunt acceptate mai usor. Poate ai 2 aprobari pentru acele raspunsuri dar nu se gaseste al treilea care sa te ajute pentru a fi postat.

1 răspuns:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pentru ca esti nou pe sitewinkingAsa patesc toti la inceput big grin Dupa mai multe raspunsuri se vor aproba toate mult mai usorwinking