| SkandallKamataru a întrebat:

De ce se babuinizeaza ultrasii astia asa cand e de vreun meci de fotbal? Pai sa-l vad eu pe unu ca se babuinizeaza langa mine ca bag mana in el.
Urasc stadioanele si tot ceea ce tine de fotbal.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca ultrasii nu is acolo pentru fotbal. Is acolo pentru ca politia tolereaza comportamentul de gen cand e justificat de sporturi si ultrasii profita de sansa ca sa simta si ei ceva pentru ca parintii nu i-au iubit niciodata.

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

A folosit cineva acum vreo 2 zile verbul "a se babuiniza" si ma bucur sa vad ca a prins la public laughing

| Lupică27 a răspuns:

Nu ratezi nici-o ocazie ca sa ne demonstrezi cat de periculos esti laughing