| Ahatus a întrebat:

De ce se cred unii mai presus de altii, daca au mai multi prieteni pe facebook? Am vazut persoane de genul.

Răspuns Câştigător
| Krewella a răspuns:

Au feţe de proşti.

3 răspunsuri:
| Eroare404 a răspuns:

Nu conteaza "prietenii" de pe Facebook, conteaza prietenii reali.

| Eufrosin a răspuns:

Li se pare ca ii cunoaste mai multa lume si sunt mai importanti.

| OldSoul a răspuns:

Trebuie sa se simta si ei cu ceva mai speciali decat ceilalti nu?
Si cum probabil nu se diferenteaza cu nimic de ceilalti, acesta ramane un motiv de mandrie pentru ei.