| InYourPants a întrebat:

De ce se plang toti ca nu avem autostrazi de parca daca le-am avea s-ar rezolva toate problemele? Si pe autostrazi tot tampiti ar conduce

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"De ce se plang toti ca nu avem autostrazi"

perfect justificat dar nu e singura lipsă majoră, cred că ești de acord

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se plang oamenii care nu au altceva de facut.
La fiecare drum pe autostrazile romanesti, vad cel putin doi idioti. Ba dau cu spatele cand rateaza o iesire, ba raman pe banda 2 la 110, cu banda 1 libera, ba se ingramadesc la casierie la Fetesti, cand au atatea metode de plata fara sa formeze coada, opresc pe banda de urgenta pentru urinat, vorbit la telefon...
Avem nevoie de reevaluarea soferilor si eliminarea coruptiei din sistemul de eliberare a permiselor, inainte de toate.

| FreddieM a răspuns:

Tu unde conduci?

Răspuns utilizator avertizat
| 727 a răspuns:

Aud unii de la altii si repeta si ei. Cat despre autostrazi probabil majoritatea au condus in strainatate, unde autostrazile au fost in regula