| DracuIa a întrebat:

Cum beti cafeaua, cu zahar sau fara?

47 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns (pentru DracuIa):

Deocamdata nu m-am atins de nimic legat de web. Tot ce-am facut a fost maxim ASP.NET, dar presupun ca as merge pe VS Code.
Sunt student la info, abia am acoperit bazele, assembly, C pe standard POSIX, C++ + OOP, si in timpul liber am invatat C# + WPF, si-am mers la un training de ASP.NET API, implicit pe toate le-am facut in Visual Studio.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Ai vecini români sau? Daca asculta și manele îmi imaginez prin ce chinuri treci laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Strigă: maaaaaaiiiiiiiii!

| ionur a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ies la agățat nici la întâlnire cu nicio fata și femeie singura mea întâlnire și ieșit în oraș este munca și acasă de acum în colo oricum așa era și înainte am început în construcții munca mam întors și de aicia nu mai ies Niciodată rămân la muncă pe câte știu s-o fac și ma pricep și iubesc. Nu știu sa ma bat chiar nu știu. Da știu ca dacă sa atins cineva de tot ce am pe inima pot fi cu adevărat forte rău și periculos sunt am mai multa forță în picioare și brațe în caz de scandal sunt pregătit oricând și ori unde ma bat și cu 5 și 10 și atâta)))) chiar dacă știu ca miau bătaie tot ma bat -_- Și încă ceva eu nu ma supăr nu sunt copil sa ma supăr ma enervez și atunci devin periculos-_-

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Nelson e imperial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Nu am mai fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Sper sa nu mai joc,e horror când pierzi,te subjuga psihic laughing din astea nu poți să ieși pe plus,am văzut că mulți au făcut infarct sau au ajuns în stare gravă la spital,unii au muncit ani de zile pe dincolo și au spart toți banii la păcănele,au ajuns falizi,au pierdut sume colosale,au rămas distruși. M-am luat după alții,mi-am dat seama că nu am prieteni, am renunțat la ei, îmi văd de viață mea, mai bine singur decât cu așa oameni happy Sa nu încerci in viața ta așa ceva că foarte greu te poți lăsa de ele, mai de graba te poți lăsa de țigări decat de alea.

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianaBacescu a răspuns:

Fără zahăr.

| gemeni6226 a răspuns:

Cafeaua naturala o beau fara zahar dar nesul numai cu zahar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici cafeaua n-o bei cum trebuie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

E o bautura scarboasa si amara… nu beau in general.