| InTrEbArStupide a întrebat:

De ce se uita toata lumea de pe strada la mine de zici ca sunt de pe alta planeta. P.S sunt baiat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ochi frumosi

| Xelon a răspuns:

Ai ceva pe fata.
Ps.Ti-ai ales inspirat numele.

| mentholinks a răspuns:

Pentru ca ai obiceiul sa te holbezi la oameni iar cand te vad se uita si ei la tine.

| Freya1 a răspuns:

Ori ti se pare ori te imbraci mai altfel

| Dan193 a răspuns:

Am si eu aceeasi "problema" si ma irita rau. Ultimul timp incerc ingenere sa nu ma uit la oameni cand merg pe strada, doar sa privesc inainte insa observ cu coada ochilor ca asta-i face sa se holbeze mai tare. Asa ca n-am solutii. Incearca sa mergi pe partea drumului cu mai putini oameni sau printre blocuri.