| Izz a întrebat:

De ce sunt asa de importante funditzele astea? Adica nici macar nu sunt reala

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Eeee... Da bine la profillaughing

| Shinen a răspuns:

Buna!
Nici eu nu stiu sa-ti raspund de ce sunt atat de importante. Poate pentru a deveni Expert TPU, dar conteaza si voturile.
Oricum, TPU este un site pentru a ajuta oamenii nu pentru fundite. Acum, multi dintre utilizatori raspund pentru fundite. sad

Pa, pa.

| yoo23 a răspuns:

Dar poti sa imi spui de ce toti dau massuri se si roaga sa primeasca commuri la hi? asa e si aici. Bye

| NoLoveNoStress a răspuns:

Este exact ca la hi5. sa prinda bine la profil, dar nu asta e important este important sa raspunzi din inima pentru. cel/cea care a pus o intrebare in speranta ca va gasi o persoana care-i va raspunde.