| RAY a întrebat:

De ce sunt asa multi baieti pe chat urii care se dau fete? ce e asa cool in asta? am intrat pe un chat full de baieti cu username de fata

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sunt mai multe explicatii.
Ori sunt gay si doar asa pot agata baieti ori se plictisesc si se amuza de uni. Poate sunt baieti care au prieteni sau dusmani la care vor sa le afle dedesubturile si stiu ca doar asa pot primi informati mai picante

| SG1995 a răspuns:

Sunt gay sau trans care isi cauta prada. rolling on the floor

| Dan193 a răspuns:

Primesc mai multa atentie si sunt luati in seama mai des. Probabil si fetele-s mai deschise la o conversatie cu ei crezand ca aia nu vor nimic de la ele.

| Victor453 a răspuns:

Ori se bat joc de altii, ori cauta alti baieti pentru relatii, sau afla mai multa informatiii