| mentholinks a întrebat:

De ce sunt atat de increzuti unii oameni? Tot vor ajunge si ei sa se cace pe ei la batranete.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De prosti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca lumea e plina de prosti, iar la un moment dat nu mai ai rabdare sa fii amabil cu toti (prostii).

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Dar unii se vor kaka pe ei cu stil și demnitate... rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Dacă o sa mai apuce la cum sunt vremurile actuale.

| Lukasssz a răspuns:

Alti deja se caca pe ei de pe acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca 9 din 10 oameni sunt de rahat. Cu propozitia numarul doi nu sunt de acord. Tu, alaturi de toti ceilalti care mananca zilnic mizerii, beau, fumeaza si sunt sedentari, ai sa ajungi sa te 'kaci' pe tine la batranete. Altii nu...