| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce sunt atat de prost incat ma las de multe ori descurajat de vorbele oamenilor din jurul meu?

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu de ce ne intrebi pe noi asta. Tu ar trebui sa iti raspunzi la aceasta intrebare, nu noi.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singur. Tu spuneai pe aici ca ai 22 de ani? Dupa lucrurile care te preocupa pe aici pe TPU nu s-ar zice. Rezolvarea e aici.
https://www.youtube.com/watch?v=8O6lsR4jIew

| funnnyman32 a răspuns:

Salut!
Te gandesti prea mult la asta, sa nu-ti mai pese ce zice lumea despre tine mai ales daca nu-ti sunt apropiati si zic din rautate. Trebuie sa tii capul sus si nici sa nu te intereseeze ce zic aia din jurul tau fa-te ca nu ii auzi si gata, bafta si nu lasa niste impresii, discutii sau vorbe sa te darame pe interior, toate cele bune,! happy