| lplostonyou a întrebat:

De ce sunt atrase unele fete, femei, de sexul oral? Ce vad ele in sexul oral? Poate fii un fel de instinct al subconstientului? Dau fundita pentru raspunsul cel mai relevant.

Răspuns Câştigător
| maftei a răspuns:

Eu una cred ca trebuie sa ati si placa sa faci sex oral ca daca nu ati place nu ai cum face.Si ce sa vada prin asta an afara de ceva placut dar bine asta depinde si de baiat sa fie curat si angrijit ca daca esti...nu cred ca face cuiva placere

1 răspuns:
| Ambassaderåd a răspuns:

Aproape de adevar -maftei. Sexul oral reciproc dezvolta placerea un fel de preludiu spre actul sexual in sine. Sexul oral nu il poate face ori si cine/ care; deoarece pentru un sex oral trebuie sa fi curat/a si bineinteles sa ati placa sa o faci sau doar instinctul curiozitatii cum e [scuze de expresie]: sa o sugi, sau sa dai limbihee hee. Ceea ce a asta e realitatea. In sex oral unele femei vad placerea pe chipul partenerului ceea ce le bucura intr-un fel anume, siii da poate fi un instinct al subinconstientului. UNele fete fac sex oral pentru a nu-si pierde virginitatea cu un partener nu-dorit in totalitate sau, o femeie ce "doar vrea s-o "termine" repede" cu un tipwinking.