| arturica a întrebat:

De ce sunt emotiva si plang din orice

4 răspunsuri:
| bloodbaa a răspuns:

Poate e caracterul tau sau poate nu ai dat pana acum de un greu adevarat happy

| PetreConstanta a răspuns:

Asa esti tu dar incearca si tu sa te schimbi Crezi ca rezolvi problema daca plangi Strange din dinti, gandeste si rezolva problema cu zambetul pe fata cu toate ca inima ta este rupta in doua Te pup

| danicat_3175 a răspuns:

Sigur ai un motiv pentru care esti asa, dar incearca sa-l descoperi si sa-l rezolvi si poate iti va trece.

| tia a răspuns:

Pentru ca asa esti tu, asa e fire ta. Nu exista o explicatie pentru acest lucru.