| cinevascumpik a întrebat:

De ce sunt importante limbele straine pentru voi?! cum ar fi engleza, franceza happy

1 răspuns:
| MâţaD a răspuns:

Pentru mine sunt importante in primul rand LIMBILE, nu LIMBELE straine, deoarece dupa ce termini un liceu te poti inscrie la o facultate in afara sau dupa ce termini aici facultatea iti poti gasi un job mult mai bine platit in alte tari decat in Romania.Eu franceza o detest,pur si simplu nu imi place cum suna, insa imi place foarte mult limba engleza, si incerc sa o studiez cat mai mult.