| Baby_3918 a întrebat:

De ce toata lumea lasa comentarii si cere funda? Si si-o primesc. De ce lumea care o merita(pentru ca nu o cere) nu o primesc? nu stiu daca ma intelegetihee hee Si ma si enervati cu funda voastra. vreti funde voi. E clar ca nu raspundeti din placerea de a ajuta ci doar pentru funda.Nu ma deranjeaza ca nu am funde. dar ma streseaza cand va vad asa disperati.

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

@Baby, ai dreptate. Ai vazut si tu, pui o intrebare, ai nevoie de ajutor/pareri/sfaturi si daca nu zici "Dau fundita." nu primesti raspunsuri. Sincera sa fiu TPU nu era inainte asa. Dar, in fine.
Vezi un raspuns, e de ajutor la intrebarea lui X, la sfarsit "Funda?batting eyelashes "
Deja devine plictisitor!
Apropo, sa stii ca nu suntem toti disperati. Ar trebuii sa spui de unii, nu sa ne bagi pe toti in aceeasi oala.
Asta-i TPU-ul de acum! Plin de copii de 7, 8, 9, 10 ani.
Daca-ti place acest site poti trece pe langa raspunsurile cu "Funda?!" si intrebarilor stupide!
Bafta! Pa, pa!

1 răspuns:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Utilizatorii acestui site se impart in doua categorii:
1. cei care isi doresc funda si o cer;
2. cei care isi doresc funda si tac.

¿ɐpunɟ

laughing laughing glumesc!