| Lucian73 a întrebat:

De ce TPU sterge unele conturi fara motiv? Am vazut intrebari absolut tampite, atacuri la persoana, cerinte pentru teme de scoala, conturile alea cum de nu-s sterse?

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Unele conturi par sterse fara motiv...dar in realitate cel mai probabil au avut postari ilegale,care au fost sterse si nu mai apar la profilul lor!
Ca sa stergi un cont TPU trebuie sa il raporteze cineva, iar adminii il verifica manual!
Deci nu le sterg aiurea... dimpotriva, stau chair prea mult pentru fiecare cont!
De asta unele conturi sunt sterse si altele inca exista...pentru ca sunt prea putini cei care le raporteaza