| User26 a întrebat:

De ce trebuie sa ne indragostim; iar apoi sa suferim dupa persoana iubita?

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Asa este facut omul. daca nu ar fi dragoste nu ar fi nimic.de fapt ar fi FOARTE rau. dragostea este lucrul cel mai de pret in viata unei pesoane.si odata cu ea aduce si suferinta pentru ca este normal ca, daca te-ai despartit de peroana pe care o iubesti, sa iti fie dor de ea si sa suferi

| Anduciu a răspuns:

Cred ca ne-am plictisi daca viata ar fi numai dragoste si fericire. Oricum, roata se-ntoarce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...e aiurea sa te indragostesti de persoana nepotrivita(stiu asta din propria experienta)happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa e iubirea.

| onyxoana a răspuns:

Asa este viata