| Daniutza a întrebat:

De ce trebuie sa ne introducem parola si email-ul de fiecare data cand intram pe acest site?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Uite de ce, citeşte aici http://www.TPU.ro/blog/?p=1114

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poti daca intri de acasa sa bifezi casuta aceea care te pastreaza logat pana la miezul noptii. Au fost probleme si din aceasta cauza s-a luat masura aceasta.

| daniDeeDee a răspuns:

Aiiiii... ce respect faţă de Brigaela. Frumos! Vă iubesc!

| sorin a răspuns:

Si eu am raspuns la o intrebare, desi eram logat si mi-a aparut raspunsul anonim.

| i.love.me a răspuns:

Pai ca sa nu mai iti introduci parola si emailul bifeaza casuta pentru a ramane logat