| nyoentox2002 a întrebat:

De ce un curier Glovo cu bicicleta este văzut prost în societate?
De ce simt că orice job este o rușine?
Și eu fac și muzică pentru că îmi place:și mulți zic:Tu lucrezi la glovo și faci muzică sau nu știu cum!
M-am certat cu un băiat cu care mă cunosc,gen am pus la story o poza cu mine cu cagulă și a zis că sunt periculos și nu știu cum,am zis că port cagula că îmi place cum îmi stă cu ea și îmi place să par cool! și alta apoi se lua de mine că cant despre bani,zdrente,mașini și eu lucrez la glovo, in ultimele mele 2 piese nu am cântat despre haine de firmă,bani(maxim sa zic că vreau bani,dar nu am zis niciodată:Îți ard coarda sau nu știu cum
Mai mult fac diss-uri despre gen feminin, fosta că toate sunt pe interes că toate sunt...,
Și acum 3-4 zile tot băiatul ăsta îmi spune să îl învaț să cânt,mă gândesc că e invidios pe mine că el canta pe langa instrumental, și el face piese de parcă recită poezii!
Și când fac piese și mă caracterizează pe mine spune lumea că sunt un trist!
Nu înțeleg de ce pe langă un job nu mai ai voie și de o pasiune
Uitați chiar am piese așa de rele?
https://youtu.be/DLmJJ2KtZNQ
https://youtu.be/F6YXvNJOf0Q

1 răspuns:
| HornyM24 a răspuns:

Salut Man! In primul rând baftă cu canalul! O sa dau o geană pe acolo cu prima ocazie, acum nu pot sa fiu sincer!
In al doilea rând nu ar trebui să-ți pese ce zice x sau y, faptul că se iau de tine denotă doar faptul că sunt invidioși și așa mai departe! Tu fă ce-ți place, cântă ce dorești! In ziua de azi nu mai mulțumești pe nimeni indiferent ce faci! Pace!