| viatadecacatt a întrebat:

De ce unele fete pur si simplu nu se pot abtine sa nu barfeasca sau ce ii spui azi maine sa stie toata scoalafrustrated?
Am o colega in clasa care frate, daca ii spui ceva despre o persoana anume gata repede la ea sa ii spuna, plus ca mai baga si de la ea.
Si-a luat si bataie de la o fata mai demult dar tot nu se potoleste, pana si eu am incercat sa ii explic ca nu e bine sa faca asa, ca o sa o urasca toata lumea.
Si proasta m-a bagat intr-o mica incurcatura cu o fata cu care ma intelegeam bine din cauza ei si ce i-a spus ea ne-am certat din cauze ei si vreau sa o invat minte.
Nu sa o bat dar vreau sa ii dau o lectie ot asa care sa aiba legatura cu barfa sa ii arat ca raul se intoarce impotriva ei...
Ceva idei?straight face

5 răspunsuri:
| Dianna a răspuns:

Eu i`as da una devil ...invat`o minte din vorbe si de fata cu toata lumea...asta ca sa vada toti ca vorbeste aiurea.happy. puuup :*

| Marry:X a răspuns:

Buna.Acest gen de persoane, se numesc genul„gura-sparta". Da-i o lectie pe viatahappy. O data du-te si spune-i uite fata ce am auzit despre una nu stiu ce si nu stiu cum, nu ii spune numele, zii despre aia ca o vorbeste toata scoala ca e o gura -sparta, sau provoaco la o discutie in care sa ii barfeasca pe unii si inregistrez-o apoi aratale alora, ca sa vezi ce se potolestewinking. Pa pa:*

| madalicious a răspuns:

Bag`o cu capu`n wc. o sa-i treaca chefu` de barfit tarfii...

| Razvan a răspuns:

Am si eu o colega cam la fel. O compatimesc.Sincer.A ajuns in stadiul in care se incurca in minciunibig grin

| juniper a răspuns:

Inventeaza si tu o barfa despre ea, cum ar fi ca s-a culcat cu cineva... o vedem noi dup-aia laughing Sau spioneaz-o si cand face ceva stupid si rusinos...BOOM... o fotografiezi su pui poza in toata scoala.