| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii aleg sa tina de ex cu o echipa de fotbal care mai mult pierde decat castiga cand ar putea foarte simplu sa tina cu o echipa care de obicei castiga?

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai si de unde sa stim noi cine castiga sau nu? Tu tii cu echipa favorita sau ti-o schimbi de fiecare data cand se castiga un meci?

| haifisch a răspuns:

Din motive pe care oricum tu nu le vei intelege niciodata.

| alaqfqafafas a răspuns:

Pai...nare nici un farmec sa vezii mereu aceea echipa castigand.de ex barcelona.e cea mai buna intr-adevar dar ne-am saturat sa castige numai ea n-ar fi misto una so bata si sa ii ea titlul?

| Abandoned3 a răspuns:

Eu nu tin cu nimeni pentru ca nimeni nu tine cu mine.