| Deliamdelia a întrebat:

De ce unii băieți, barbati au pe penis cand este erect o vena mare si groasă sau chiar mai multe? La ce ajuta si ce fel de barbati au asemenea chestie?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa s-au nascut, cand sangele trece in cantitate mare prin carnat el devine tare de aia se umfla venele

| Drimmero a răspuns:

Toti avem acea vena, la unii e mai vizibila, la altii mai putin vizibila dar tot avem, depinde si de cat de puternica e erectia. E vorba de circulatia sangelui,

| Hammurabi a răspuns:

"asemenea chestie" nu au decât bărbații cu penis. laughing

| VoidEternal a răspuns:

La ce sa ajute? Ca orice vena, la circulatie. laughing

| wildthing a răspuns:

E greu sa gandesti logic? Pai ce este erectia? Simplist spus, este o acumulare de sange. Si cum ajunge acel sange acolo? A da...prin vase de sange.winking Toti avem acele vase de sange.winking

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Erecția e practic când penisul e vascularizat intens. Normal că se îngroașă vena aia.
Toți bărbații care nu sunt castrați au "asemenea chestie".