| Ahatus a întrebat:

De ce unii judeca persoanele dupa limbaj?

Răspuns Câştigător
| an0therkid a răspuns:

Ca n-au alt motiv pentru care sa te barfeasca

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nazisti gramaticali sau viitori profesori de romana...

| Ahatus explică (pentru Drimmero):

Nu ma refeream la limbajul scris

| Drimmero a răspuns (pentru Ahatus):

Glumeam. Dar oricum am da-o, e subiectivism pur aici.

| Mădă0611 a răspuns:

Pentru mine e dovada de prostie sa vorbesti urat, sa tii mai tot timpul degetul mijlociu sus si chestii de genul, si si sa zici "respect Parazitii" laughing, nu vad ce ar fi de respectat la ei, dar vad des expresia aia.

| Ahatus explică (pentru Mădă0611):

Am spus eu ca fac asta? Spun respect Dani Mocanu reguli da iubireee daaaa
Nu am auzit de Parazitii

| Florentina9210 a răspuns:

''Keep calm si scrie corect gramatical'' *** nazi stupid! Ei se considera mai superiori decat ceilalti.

| Felys a răspuns:

Pentru ca limbajul caracterizeaza omul, modul de conversatie al cuiva demonstreaza cultura si comportamentul respectivului, exista si limbajul trupului care deasemeni ajuta la caracterizarea unui individ