| MirceaCalNebun a întrebat:

De ce unii oameni repeta aceleasi povesti mereu? Chiar daca stiu ca le stii deja deci nu e ceva de memorie

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Le place sa fie in centrul atentiei dar cultura generala lasa foarte mult de dorit, altfel ar sti ca sunt plictisitori si ar putea avea si altceva de spus.

| oglindasultanului a răspuns:

Ca nu au altceva, sunt prinsi in poveste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor sa se auda la nesfarsit cred. Nici eu nu inteleg asta. Sunt plictisitori.

| MirceaCalNebun explică (pentru anonim_4396):

Hm da si eu m-am gandit ca le place sa fie personajul principal

| MirceaCalNebun explică:

Te-ai simtit?