| Steffana a întrebat:

De ce unii se uită la fundul tău pe furiș? De ce intenționează sa dea peste tine? Ce înseamnă toate acestea? Dau funda celor mai bune răspunsuri

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le place si isi fac iluzii ca fac sex cand vad asa ceva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce unii se uită la fundul tău pe furiș?
Probabil fiindcă te cheamă MI-cu-tzo Ce-Kur-Ai.
De ce intenționează sa dea peste tine?
Ca să te potricheze.
Ce înseamnă toate acestea?
Că ești bună de prăsilă.

| Steffana explică (pentru sadrian46):

Mereu se uita și la fața... De ce? Gen, o analizează... Nu știu cum sa ma exprim pentru a înțelege tu

| Michaeel a răspuns (pentru sadrian46):

Nu ma așteptăm la asa răspuns de la dumneavoastră având în vedere vârstă laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru Michaeel):

Care vârstă, a mea? Copile! Ce nu știe tinerețea, și ce nu poate bătrânețea. Dar de mi se va scula...

| Michaeel a răspuns (pentru sadrian46):

V-am vorbit cat se poate frumos. Aveti in jur de 60-70 de ani ca mi se pare ca atat ati spus intr-un raspuns/Vorbim aici de fesele unei femei,sau mai precis unei fete. Nu stiu, avand in vedere varsta ma asteptam sa aveti altfel de gandire si sa nu se scoale doar de la niste fese...
Si legat de ''copile'' am un respect enorm fata de persoanele care au trait pe timpul comunismului.Din cate am auzit si vazut, oamenii erau mult mai educati si cu bun simt, cine a trait pe atuni stie mai bine, nu ma pot lua numai dupa vorbe dar se pare ca m-am inselat.

| Denyx16 a răspuns (pentru sadrian46):

Contul tau ar trebui raportat, ai o gandire de pedofil.
Ai grija ce faci ca gratiile nu iarta.

| sadrian46 a răspuns (pentru Michaeel):

Am 74. Ceea ce ți-am scris nu are nici o legătură cu comunismul. Hai s-o lăsâm baltă.

| Michaeel a răspuns (pentru sadrian46):

Nu a-ți înțeles la ce m-am referit. Va consideram un om deștept, la locul lui dar mi-am dat seama ca m-am înșelat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am înțeles. Dta nu ai văzut cum fac câinii cunoștiință când se întâlnesc prima dată? Mai întâi își miroase fundul unul la altul să vadă de ce sex sunt. Apoi își miroase boturile. Apoi unul o ia la fugă, celălalt, după el. Apoi se hârjonesc.

| Steffana explică (pentru sadrian46):

Fii te rog mai explicit cu răspunsul.
Fă-mă sa înțeleg care-i baiu...
Fii puțin mai direct. Asta ar însemna că cel care se uita înseamnă că e atras de ceea ce vede și ca ar vrea sa obțină ceva?

| sadrian46 a răspuns (pentru Steffana):

Da, l-ai atras puternic și dorește să facă sex cu tine. Ceea ce a văzut, l-a hipnotizat.

| Michaeel a răspuns (pentru Steffana):

Hai sa iti explic eu.
Unii barbati sunt mai tembeli la cap si nu mai pot de excitare incat sunt asa josnici sa se uite dupa fundul unei femei.
De ce fac asta? Nimeni nu stie, tine de educatie si gandire.
Nu face parte din a fi barbat si nici di caracterul barbatesc sa te uiti dupa partile intime ale unei fete/femei, tine mai mult de bun-simt.
Unii barbati sunt obsedati de fund mare si sanii imensi(nu toti sunt la fel!) si mereu cand vad astfel de lucruri incep sa saliveze ori sa li se coale.Asta inseamna a fi obsedat sexual, sa nu poti vedea o femeie cu decolteu/care poarte blugi mulati fara sa ai ganduri murdare.

| Mogiojojo a răspuns (pentru Michaeel):

Frate, eu sunt fata si ma uit la fundul fetelor. Vreau ceva de la ele? Nu. Dar daca imi atrage atentia ce pot face.

| Michaeel a răspuns (pentru Mogiojojo):

Acum fiecare cu ce ii place. Nu știu, tot consider asta un gest de nesimțire și ceva vulgar. Fa ca vrei, eu mi-am spus doar părerea.

| Celcestietot a răspuns:

De ce ți se întâmplă asta? Păi, dacă le-ai atras atenția thinking

| mentholinks a răspuns:

Pai daca le place, se uita. Te deranjeaza cu ceva?

| Michaeel a răspuns:

Te cam lingisesti singura. Prima data ai zis ca se uita la fata ta iar acum ca se uita la fundul tău. Bărbații care fac asta sunt doar niște obsedați sexual și niște nesimțiti care considera asta "bărbătesc".

Răspuns utilizator avertizat
| Denyx16 a răspuns:

Pentru că barbații sunt hedoniști.

| Ghengbeng18381 a răspuns:

Poate fi o hemoragie!