| SuckDreamLoveH a întrebat:

De ce unii sunt atat de increzuti?

18 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Din 2 motive :

Ori li se urcă modestia la cap ori se urcă prostia la cap.

| KamaSutra a răspuns:

Pentru ca parinti!
Au fost invatati de mici ca lor li se cuvine tot mami si tati le cumparau orice, oricand. Si acum li se pare normal ca si ceilalti sale faca toate poftele.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pentru ca asa au iesit din mama lor laughing
Nu toti ai norocul sa fie modesti ca mine!

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

laughing)))) cat de cat... Bine zislaughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Eu este un domn big grin. Serios vorbind am vazut aici unde lucrez tot felul de patroni. Este unul care vine constat si ma uimeste mereu cat de simplu si,, de viata,, este taica'su si ce jigodie cu aere de scarba e fisu. Eu zic ca si,, cercurile,, prin care se invart astia le umfla ego-ul in ei. Dar ignora-i, ai destule in tara asta de la care sa te doara capul!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Alo mami, tu nu ai vreo ciorba de facut sau ceva, nu te amesteca in treburi de barbati ca ne suparam laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nooo,tatilaughing
Daca yow vreau sa ma amestesc, ce treaba ai tu!? angry
Du.te si ia niste iarba, poate te calmeziwinking

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Sunt calm mami, fara iarba ca e tarziu.

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Niciodata nu.i prea tarziu pentru iarba taticulewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt needucati. Niste fitosi rasfatati de parintii putred de bogati. De aia.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SuckDreamLoveH):

Aia sunt needucati si atât. Crescuti de niste animale de parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ei nu au pornit de jos, ei au fost mereu sus si cei de acolo rar se mai ingaduie sa-i sprijine pe cei ce o duc rau ca sa nu isi piarda din timpul lor pretios. Asta e treaba cand esti bogat, rasfatat sau cunoscut si viata uita sa-ti mai dea si vreo joarda puternica la fundulet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca mama prostilor e mereu insarcinata...why not?

| TheWalker11 a răspuns:

Pentru ca asa i-au invatat parintiiwinking Aschia nu sare departe de trunchi. Daca si parintii sunt increzuti, copiii lor cum pot fi? big grin

| Ciocolataa20 a răspuns:

E pur si simplu felul lor de a fi sau poate asa au fost educati