| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce unii useri se dau drept fete si baieti in acelasi timp?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nici ei nu stiu ce sunt. Referitor la varsta lor.

| RAY a răspuns:

E la moda asta, cum duc lipsa de fete devin ei fete, sunt multi homalai pe net, tinder, badoo, publi24

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă sunt hermafrodiți, ceva gen leghebeteqiuplus.

| Celcestietot a răspuns:

Cred că fac parte și din categoria persoanelor care suferă de sindromul conturilor personalităților multiple, nu ai ce sa le ceri mai ales antihristilor care sunt mulți.

| OldSoul a răspuns:

Sa para mai interesanti.

| mentholinks a răspuns:

Sunt baieti probabil carora le place sa o suga si ei.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca tie nu ti-a trecut niciodata prin cap cum ar fi sa imparti mobilu cu prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa se decida, dar nu pot,
Le place si carnea de vita si carnea de porc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le place să facă troll.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Experimentează si ei...sa vada pe viitor ce-i mai convenabil sa fii... fata sau baiat