| Rose_2860 a întrebat:

De ce unii utilizatori pur si simplu cersesc fundite? Mi se pare penibillaughing ce disperati suntlaughing Va place sa dati fundite celor care va cer?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tocmai am vrut sa va intreb ce-i aia "fundita", dar cred ca m-am prins deja, citind raspunsurile. Sunt acele "medalii" - voturi pentru cel mai bun raspuns, am dreptate?
Si mie mi se pare aberant sa cersesti asa ceva. Dar daca vor sa se penibilizeze si sa se umileasca, treaba lor...

| User a răspuns:

Prunci disperatioh go on. un om cu scaun la cap nu ar face asa ceva. E o injosire pentru... nimic.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Le'aş da un picior în fund... iţă happy

| FineBroAndy a răspuns:

Site-ul e creat sa ajuti oameni nu sa primesti numai fundite.De aia se si numeste Toti Pentru Unu, nu Toti Pentru Fundite laughing

| RainDrop a răspuns:

Da da, o fundita maro ovala.
Sunt enervanti, ce sa zic, eu ma bucur ca celui care mi-a dat fundita, ca raspunsul meu i-a fost de ajutor!

| heartgrenade a răspuns:

Sunt obsedati de orice chestie legata de relatia asta.: site-vot, sau ceva de genu. e ca hi5-ul si commenturile, ca prieteni.ro si notele.laughing

| luetA a răspuns:

Copii, n-ai ce sa le ceri. Apropo imi dai mie fundita?

| luetA a răspuns:

Copii, n-ai ce sa le ceri. Apropo imi dai mie fundita?