| i.love.me a întrebat:

De ce va plac telenovelele?sad

Răspuns Câştigător
| madalina_8123 a răspuns:

URASC TELENOVELELE! Romanii sunt mai preocupati de telenovele decat de ceea ce se intampla in jurul lor.

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pentru ca spre deosebire de filme te lasa ''cu emotii'' pana maine la aceeasi ora sa vezi oare ce s-o fi intamplat cu ''jose armando''

Sunt frumoase! mie imi plac (in special cele in spaniola-restul nu prea)

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pentru ca sunt interesantelove struck

| Helvete a răspuns:

Nu imi plac. Deloc. Ma enerveaza. Toate sunt la fel, au scenarii asemanatoare si sunt exagerate. Bunica-mea se uita la chestii din astea... straight face

| Victoria a răspuns:

Pentru ca prezinta niste povesti de dragoste superbe. Pentru ca evidentiaza relatia dintre parinti si copii. Pentru ca sunt povesti DE VIATA.

| eveline a răspuns:

In vacanta de vara ma uitam mai toata ziua fiindca nu aveam ce face, dar acum nu prea mai am timp.doar asa prin sarite.de obicei ma uit la telenovele fiindca sunt povesti de viata chiar daca unele se mai repeta in subiect sa zicem asa. dar oricum mie una imi plac. pot sa zic ca urasc telenovelele romanesti.se vede ca e doar actorie, nu traiesc momentul ca cei straini.nu prea stiu sa iti explicbig grindar cam asta e

| DeeDee28 a răspuns:

Pentru ca daca ma uit la primul episod sunt curioasa ce se intamnpla in urmatorul si tot asa...si creeaza intr-un fel dependenta...si apoi, sunt interesante

| Aries90 a răspuns:

Nu imi plac

| mrrry a răspuns:

Pooi...ador povestile de dragoste:X:X si ma fac sa ma gandesc cum ar fi dk ar exista aceste lucruri si in realitateday dreaming

| razadeluna a răspuns:

Imi plac, da numai Fetele Marinarului si Aniela!

| franck2222 a răspuns:

Dar tie iti plac si de ce?

| Elena_2807 a răspuns:

Nu-mi plactongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut i.love.me! sincera sa fiu urasc telenovelele, nu imi plac deloc.sunt numai prosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plachappy. Toate sunt la fel, o fata sarmana ce viseaza la un print pe cal alb bla bla bla si se casatoreste cu unul bogat si pe parcurs intampina foarte multe dificultati pentru ca Luisa il iubeste si ea pe Jose Armando, nu numa ea, ea fiind rolul principal, sarmana, Fernanda, sau ce nume or mai filaughing. Dar oricum la final, fata sarmana se iubeste cu Jose Armando, iar Luisa sfarseste tragic pentru ca a fost rea:-