| stefanutza27 a întrebat:

De ce visam lucruri imposibile? De exemplu eu visez sa ajung cantareata, dar cant fals.

Răspuns Câştigător
| BeLyNdA a răspuns:

Pentru ca in inconstient asta vrei sa crezi.Si poate va fi adevarat fiindca vocea se mai schimba la maturitate.Si in plus daca vrei poti face si ce ai visat.(asta daca nu este sa zbori sau alt ceva imposibil asta se intampa doar in vise). Cauta pe google vise si vezi acolo mai multe.

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu-i nimic daca canti fals. Pt asta exista "auto-tune"
In zilele noastre ORICINE poate deveni cantaret... ia exemplu de la Justin Bieber...

| zSchizophrenic a răspuns:

Nu degeaba se cheamă"vise"happy. Visele sunt ceea ce vrem sau nu să se întample.Aşa ne descărcăm noi emoţionalhappy.