| Laly_4113 a întrebat:

De curiozitate! Vreau cat mai multe raspunsuri! Daca ati avea la dispozitie 3 dorinte care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

1. Mi-as dori ca toti oamenii din aceasta lume sa fie sanatosi, fericiti si sa traim in armonie
2. MI-as dori ca toti sa dam mai multa importanta naturii, spatiilor verzi, sa ocrotim ceea ce avem si sa nu ne mai batem joc pe motiv ca "iau altul".
3. Mi-as dori ca toti oamenii ce sufera de boli sa se vindece, cei ce sufera de dor, dupa o pierdere, de saracie sa fie ajutati sa treaca peste aceste momente grele.
As mai avea multe dorinte, desigur. Dar cred ca daca s-ar putea indeplini toate cele de mai sus, am putea indeplini fiecare alta dorinta care este pe plan financiar, educational, emotional. Daca ai sanatate, ai si fericire si poti gandi mai limpede in indeplinirea a ceea ce-ti dorestitongue.

2 răspunsuri:
| iuliaoprea a răspuns:

1. Sa imi pot pune oricand orice dorinta vreau.
2. Dorinta 1 sa fie irevocabila
3. Sa nu mai poata nimeni sa isi puna prima dorinta pe care mi-am pus-o eu.

| OanaG a răspuns:

Dorintele nu se spun ca nu se mai indeplinesc:*