| VoiceWithin a întrebat:

De dimineata la Hannah Montana a fost episodul cu jacke si cu un tip, mai pe la sfarsit dupa ce a ascultat pe laptop videoul cu mama ei, s-a asezat pe scara si a inceput sa cante o melodie apoi i-a cazut poza tipului in brate la ea, dar nu stiu cum se numeste melodia cand statea pe scara, nu e he could be the one, cum se numeste? ofer funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic mai bine te uiti la un documentar decat la Hannah Montana