| adrianaSw33ty a întrebat:

De dragul acestui site,a vechilor useri si nu numai,m-am gândit sa va provoc la un "joc". Vom face in felul următor, toţi useri care sunt pe TPU din 2009-2010 îşi vor face prezenta aici, apoi vom discuta ce ne-a determinat sa părăsim acest site.Si vom încerca sa găsim soluţii,o cale sa re-aducem farmecul TPU-ului de odinioară. Ştiu ca daca ne dam silinţa putem sa refacem acest site aşa cum a fost la început. Nu este nevoie decât de voinţă,si câteva minute acordate site-ului in fiecare zi,de către fiecare dintre noi cei vechi.Ce ziceţi, va incumetati?!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Ce m-a determinat părăsirea site-ului a fost pierderea mamei, apoi am revenit!
Nu cred că îi place cuiva să spună un astfel de eveniment extrem de dureros!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care au plecat de pe site nu au cum sa vada ce ai scris.