| Octavia_4740 a întrebat:

De exemplu sai conving sa ma lase la strand cu prietena mea cea mai buna si cu familia ei! aaa?

3 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

E usor. Daca nu au incredere in tine, le poti cere parintilor prietenei tale sa ii sune pe ai tai. Atunci vor sti ca esti pe maini bune, in siguranta.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai zile mama tata daca la ei te referi vr si eu sa merg nu patesc nimic promit sunt cu adulti si nu stiu ce dar ei se tem sa nu patesti ceva pentru ca vezi si u cate se inatmpal in ziua de azi dar vb cu ei sau zile la parintii fetei sa vb cu ai tai poate tine asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Octavia, o intrebare are subiect si predicat, dar mai ales logica. Daca ai 10 ani si stai prost cu logica, lasa TPU-ul si treci la papusi... ( adolf )