| Iulya9 a întrebat:

De fiecare data cand trec pe langa mine niste copilasi de clasa intai si cel mult clasa a 4 a isi bat joc de mine, imi dau tot felul de porecle si e suparator, deja mi s-a pus pe suflet. Niste nesimtiti mici sa isi bata joc de mine de 19 ani, de parca as fi de varsta lor. Cum sa mai reactionez? Ce replici sa le dau la niste mucosi?

14 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ii ameninti ca vin hingherii sa ii ia.

| mentholinks a răspuns:

Da-le cate-o palma.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Inca una, asta este lectie de smerenie laughing.

| Iulya9 explică (pentru mentholinks):

Si daca imi dau inapoi mai rau? Adica poate sa ma loveasca cu picioarele si mai multe

| mentholinks a răspuns (pentru Iulya9):

Ii reclami la politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui botul la ce zic niște plozi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penibila situatia, ce pretentii poti cere de la niste copilasi?

| Iulya9 explică (pentru anonim_4396):

Penibil e ce fac ei dar cumva trebuie sa ii opresc. Nu sunt bataie de joc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulya9):

Tu chiar pui la suflet ce zic niste copilasi fara creier? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta! happy Crede-ma ca te-ai minuna sa afli ce mi-au spus puradeii aia! Nu le zice nimic ca la creierasul ala mic al lor, o sa-i intarati mai tare si nu ajungi nicaieri!

| Iulya9 explică (pentru anonim_4396):

Ce ti-au zis?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulya9):

Singurul comentariu pe care mi-l amintesc este "Daca-ti dau o flegma te duc pana la Polul Nord"si cred ca au zis asta pentru ca sunt slab!

| Iulya9 explică (pentru anonim_4396):

Si mie imi dau asemenea replici. Si te enerveaza nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iulya9):

Dap,foarte tare!