| mydarkestdays a întrebat:

De obicei fiecare citat are si o semnificatie care se poate aplica in viata reala. stiu eu un citat dar nu-mi dau seama ce ar putea sa insemne: "nu conteaza daca e furtuna ori e vreme buna, marea e la fel de adanca". stie cineva ce vrea sa insemne?

2 răspunsuri:
| SorinaFelina a răspuns:

Asi spune ca inseamna : nu conteaza daca de impiedici odata sau castigi alta data tu tot tu ramai thinking

| Claudiu666 a răspuns:

Pai e ca si, hmm..., daca e furtuna daca e vreme buna pe tine nu te poate atinge nimeni, esti mai puternic decat ele nemiscat, nushtiu laughing