| ChristinaO a întrebat:

De unde as putea lua imaginile de aici http://annitu.blogspot.com/2010/12/statistici.html#more? ca pe blog e interzis click dreapta...multumesc!

1 răspuns:
| AG a răspuns:

Te invat un mic truc pe care se pare ca nu il stii.
Intra pe blog si sa ai in fata imaginea pe care vrei sa o salvezi. Cauta pe tastatura butonul Print Screen, apasa-l si apoi du-te in Paint, sau in orice alt program de editare foto. Da click dreapta si paste, sau ctrl + v, ssau ce vreilaughing si o sa iti apara o fotografie a ecranului. Taie din fotografie doar imaginea, si salveaza. Sper sa fi fost de ajutorhappy