| malina1922 a întrebat:

De unde fac rost de umeras la mall world pentru ca imi da numai 1. funda:*

Răspuns Câştigător
| Anna_8997 a răspuns:

Iti spun eu!
Jos, iti arata doua fete, apoi niste cuti, apoi un scaunel etc.U dai clik pe scaunel, iar acolo vei vedea scris Racks, dai clik pe Raks si vei vedea tot felul de bari ( in forma de chitara etc. ) dai clik pe sageata din colt ca sa vezi mai departe, si dupa ce ai dat clik pe sageata de 5 sau 6 ori vei vedea 2 bari simple care costa 150 ( sunt una langa alta) pui clik pe ele ( dar nu apesi) si vezi care se numeste Metal Bar, o iei cu mousse-ul si o pui unde vrei uh in Mall. Sper ca te-am ajutat daca nu ai inteles sa imi spui!