| marie a întrebat:

De unde fac si eu rost de intreaga, carte Hanul Ancutei de M. sadoveanu. pe netlove struck. stiti vreun link.macar 3 povestioare din ea?
va rog.va implor!
raman datoarepuppy dog eyes.crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.scribd.com/......ul-Ancutei

1 răspuns:
| カルメン a răspuns:

Dar mai exista si biblioteci.trebuie neaparat de pe net? cred ca daca intr-adevar ai vrea sa citesti ai putea imprumuta cartea de la biblioteca si poti citi in fiecare zi, seara cate putin astfel te poti relaxa si te poti rupe de realitate, calculator, etc. e frumos sa citestiwinking