| Biscotte a întrebat:

De unde opot gasi si eu subtitrarea la filmul True Confessions of a Hollywood Starlet. L'am cautat dar nu am avut noroc, ma puteti ajuta si voibatting eyelashes?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe http://subtitrari.exsto.ro/ . Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR). Daca n-o vei gasi nici aici, inseamna, ca n-a aparut inca, ca nu exista.
Succes!

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Bs player descarca subtitrati automat de fapt le cauta automat apoi tu le alegihappy