| AddaXD a întrebat:

De unde pot cumpara niste converse originale din Bucuresti?

4 răspunsuri:
| Amelia94 a răspuns:

Din mall-ul din vitan, de la unirea, magazin inter sports...sunt destule magazine.

| Kristen20me a răspuns:

In Uniri gasesti sigur, pe la etajul 2 este un magazin numai cu converse

| DidiMAriuka a răspuns:

La inter sport, in mall Vitan la Famous Brands Gallery sunt expusi si conversi. Preturile sunt in jur de 1 mil jumate-2. Vis-a-vis de liceul Lazar Strada Traian 248, langa Calea Mosilor (intersectia cu Pizza Hut)Poti sa le gasesti in unirea, la magazinul conversehappy

| Kidd a răspuns:

Famous Brandswinking sau Converse. :*