| Emilia23 a întrebat:

De unde pot descarca melodia : Florin Salam- Man down? funda[ P. S: pentru o prietenabig grin]

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Am incercat sa dau link dar nu ma lasa pentru ca il considera suspicios.
cauta pe vitan club
PS. e pentru tine nu e pentru nici o prietena laughing deci lasa "vrajeala" tongue

| Emilia23 explică (pentru Aditzu):

. nu draga:*. e pentru o prietenahappywinking. mersii` pentru ajutor happy am descarcat`o!:* p vitan club happy Fundaa :*

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/ pasi:
1.iti deschizi pe langa pagina asta o alta pagina, unde intri pe youtube si cauti melodia.
2. pornesti melodia si copiezi linkul
3.lipesti linkul melodiei in bara de mai jos a paginii pe care ti-am trimis-o
4.dai convert si astepti, dupa care dai click pe download
avantajul acestui site este ca poti descarca orice muzica direct de pe youtube